Program Portrety Studia W Plecaku wyprzedany.

Mimo problemów z serwerem 90 Plecakowiczów przystąpiło do programu.

Bardzo dziękuję, to bardzo miłe 🙂

Już nie mogę się doczekać pierwszego spotkania on line z Programowiczami 🙂

33 komentarze do “Program Portrety Studia W Plecaku wyprzedany.”

 1. No tak , problem z serwerem, brak dostępu do netu w pracy i po programie już a byłem chętny. Takie akcje powinno się robić w soboty, niedziele a nie w środku tygodnia eliminując w ten sposób dużo osób ;(

 2. No niestety nie udało się – Pozostaje jedynie czekać na kolejną, mam nadzieję zdecydowanie liczniejszą porcję Programu Studia W Plecaku, aby zaspokoić choć po części popyt ;] No i przydało by się zrobić coś z serwerem, bo generalnie nie podołał ;]
  Pozdrawiam i jak zapewne większość którym się nie udało czekamy ! 😉
  Ps. Na jakim poziomie ustaliła się cena ?

  1. @MICHAŁ: Tak, moja wina z tym serwerem. Głupio wyszło. Cały program (TEORIA, SESJE), zestaw podstawowy filtrów, zniżka na rozszerzony zestaw filtrów, dostęp do ekstra materiałów wideo, 4 konferencje online na żywo i dysk z zapisem całodniowego Kursu prowadzonego przez Michała Dulembę roszedł się po 297.

  1. @Piotr: Na razie nie robię żadnych planów oprócz spędzenia mnóstwa czasu z moją rodziną, a szczególnie z córką, która trochę na tym całym zamieszaniu z Programem tęskniła za tatusiem 🙂

 3. Rozumiem że to było duże obciążenie ale może ktoś z nas ( siłą rzeczy chyba zgłosiłem się na ochotnika) mógłby zająć się druga edycją ( oczywiście z poszanowaniem praw autorskich i pod Twoim nadzorem) Teraz sprawa jest już prawie automatyczna bo materiał jest gotowy a chętnych jeszcze jak widzę wielu, i ja niestety pośród nich.

  🙁

  1. @Krzysztof: Dzięki Krzysiek, za chęć pomocy 🙂 To bardzo miłe z Twojej strony 🙂 Pozwól, że nie będę się teraz do niczego zobowiązywał (dwie noce nie spałem, więc mógłbym coś obiecać, a potem żałować 😉 )

 4. No i nie udało się.
  Nie wiem czy można było zrobić tak ,ze wpłacamy kasa na konto dostaniemy linka i kod do pobierania pliku ,możne by rozwiązało to problem

 5. Jarku, Dziękuję zatem za twój trud, Wypoczywaj spokojnie a jak już dopieścisz rodzinę i będziesz potrzebował pomocy przy reedycji to się Polecam bo Chętnie bym obejrzał materiał a wolałbym czekać krócej niż dłużej.

 6. Jarku Odpoczywaj zatem spokojnie a jak już dopieścisz rodzinę, i będziesz potrzebował pomocy przy reedycji to się polecam.
  Dzięki to że Ci się chce to robić. I mam nadzieję że nie każesz nam zbyt długo czekać bo jestem bardzo ciekawy zawartości zestawu.

 7. Chociaż akurat mi się udało i nie ukrywam że nie bez walki z serwerem, to jednak trzeba przyznać że będąc w pracy ciężko było. Mam cichą nadzieję że wielu kolegów którzy się nie załapali niedługo będą mieli taką możliwość. Wszakże jesteśmy małą plecakową społecznością 🙂
  Serdeczne dzięki.

 8. Kawał dobrej roboty, także zgodzę się z przedmówcami iż wypoczynek się należy. Czekam na kolejne odcinki oraz przesyłkę.

  M@rian zaczął dobry temat. Niektórzy są zainteresowani wersją do pobierania, jednakże wymaga to wypracowania metody tak by gospodarz StudiaWPlecaku nie był stratny, myślę iż to zdrowe wspierać takie inicjatywy jakie Jarek nam serwuje.

 9. Jarku wypada podziękować od nas Twojej rodzinie że pozwalają ci na zajmowanie się drugą odrobinę większa „rodzinką” w internecie, i za ich cierpliwość. Pamiętaj o nas jak będziesz odpoczywał : )
  żałuje ze nie miałem odłożonych pieniędzy, mam nadzieję że zaszczycisz nas reedycją.
  Miłego odpoczywania i 3-maj się :]

 10. nie wiem czy udało się
  wczoraj /12-04/ status „mam” za kilka godzin „zabrakło”, dzisiaj „mam” ale z inną formą płatności
  który jest prawdziwy?

  1. @amju: Właśnie sprawdziłem Twój status i jak najbardziej „mam”.

   Jeśli chcesz dopytać o szczegóły (na przykład faktura) to wyślij wiadomość na portrety małpa studiowplecaku.pl, a mój kolega Krzysiek na pewno Ci pomoże.

  1. @Paweł: Tak, można spodziewać się przed weekendem. Jeśli nie dostałeś linka ze statusem swojego zamówienia, to proszę zaemailuj na portrety małpa studiowplecaku.pl. Mój kolega Krzysiek, który był tak dobry i zogdził się mi pomóc w wysyłce na pewno odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z wysyłkami, płatnościami, fakturami, …

 11. Mój „przypadek” wyglądał tak, że w poniedziałek ustawiłem sobie alarm w komórce na 9:55, ale jak to zwykle bywa w pracy „zarobiłem się” tak, że gdy spojrzałem na zegarek była 10:16 (!!!). Więc pędem do biura, komp, net i …. jestem na stronie która ….. nie chce „zaskoczyć”, czyli widzę „powitanie” i …. nic się nie dzieje. Horror pełny !!! Po 4 minutach „wskoczyło” video, ale tak się „przycinało” że już byłem pewny marnego finału zamawiania ;( Jednak ok. 10:45 ku nie ukrywam mojemu zaskoczeniu pokazał się koszyk i …. zrobiłem zamówienie z lekkim niedowierzaniem, że jednak się udało. Gdy po kilku następnych minutach przyszedł mail potwierdzający, uznałem horror za zakończony i …. odetchnąłem z naprawdę dużą ulgą …

  Pozdrawiam wszystkich z niecierpliwością oczekując definitywnego zakończenia tego odcinka grozy, czyli dostawy przesyłki pod mój adres :))))

  PS.
  Jeżeli jest ktoś z Podhala, któremu nie udało się „załapać” na hitowe płytki DVD, mogę pożyczyć gdy już dojadą …..

 12. A ja bym się załapał, niestety mój portfel w tym momencie nie był przygotowany na taki wydatek, a bardzo chciałbym zobaczyć ten kurs :(. Może następnym razem się uda. Pozdrawiam

 13. Też byłem zainteresowany ale nie udało się zapisać na czas. Jestem tylko ciekaw jaki jest koszt tego zestawu płytowego bo jakoś nie wiem i nie widzę. Chyba, że ta kwota, którą podałeś Michałowi (297) to ta ostateczna cena za ten zestaw?
  Pozdrawiam

 14. Szkoda bo cena mnie przerosła. Miłego oglądania i wykorzystywania informacji życzę tym co kupili bo na pewno nie wyrzucili pieniędzy w błoto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.