Malowanie światłem (i Hey Joe w Plecaku)

Maluję światłem gitarę i przy okazji opowiadam o naszym spotkaniu Hey Joe w Plecaku 🙂

Im więcej będzie Plecakowiczów na spotkaniu we Wrocławiu, tym większa szansa na fajne fotki i pożyteczne spędzenie czasu. Dlatego proszę Cię, roześlij wici. Powiedz o spotkaniu znajomym, napisz na Facebooku czy też wyślij wiadomość w jakikolwiek inny sposób.

A spotkamy się tu:


Wyświetl większą mapę

22 komentarze do “Malowanie światłem (i Hey Joe w Plecaku)”

 1. piszę ale trochę nie na tematu filmiku i spotkania – może udostępniłbyś gdzieś na stronie link do Twojej galerii zdjęć? Nie wiem czy takie coś istnieje, bo nie mogę nigdzie tego znaleźć, jedynie w Twoich filmikach jako efekt pracy.
  Pozdrawiam!

 2. Mimo ,że chciałabym bardzo bardzo się spotkać nie mogę ponieważ mieszkam za granicą,ale życzę przefantastycznych zdjęć i miłego dnia i Wesołych Świąt .

  1. @lila: Jeszcze nie wiem, czekam na sugestie, bo nie wiem, o której impreza się zaczyna i o której się kończy. W przyszłym tygodniu będę we Wrocławiu i jak tylko ustalę godzinę, opublikuję ją na blogu. Lila, po prostu zaglądaj tu często i na pewno się dowiesz 🙂

 3. Mam stroba w Metzie – fajna sprawa, wykorzystywałem to ze snutem w portrecie – ustawiam czas do 5s i też w zupełnej ciemnicy „maluję” modela. Efekty zależne od stabilności modelka 🙂

  Spotkanie pewnie wyjdzie super, aż szkoda, że mnie nie będzie, ale jak tu mówią starzy indianie.. Next time.

  Dla wszystkich Plecakowiczów, wesołych świat w rodzinnej atmosferze, smacznego jajka i mokrego ubrania w dniu wielkiego lania. Jarku życzenia dla Ciebie, rodziny i Zuzy!

 4. Cześc JARO!
  JESTEŚ FANTASTYCZNIE ASERTYWNY! PEŁEN SZACUN!
  WSZYSTKO JASNE Z MOJEJ STRONY………..SZKODA ŻE NIE
  MOGĘ.
  POZDRAWIAM.
  Wojtek

 5. Co to za aparat? bo miałeś ‚C’, a jedyny C z uchylnym wyświetlaczem to 60D, którego ten nie przypominał. wyglądało mi to na jakiegos lumixa, możesz odpowiedziec, bo mnie ciekawość zje 🙂

  1. @damian: Tłem były małe żaróweczki porozwieszane na gałązkach stojących w wazonie. Cały proces powstawania zdjęcia znają już uczestnicy Programu Portretów Studia w Plecaku – wideo z tej sesji znalazło się w materiałach bonusowych.

 6. Ależ to jest fajna zabawa. Znów dzięki Tobie poznałem kolejne możliwości, przez co fotografowanie staje się co raz ciekawsze i daje bardzo dużo radochy.
  Dzięki
  Cowboy

 7. Już Cię Jarku nie lubię za ten termin….. wiem, wiem..”prawie” wszystkim by pasowało bo potem wolne….ale mi nie pasuje a chciałbym z przyjemnością znów Cię spotkać i znów coś ciekawego się dowiedzieć… nie wiem dlaczego, ale nie doczytałem się w instrukcji lampy nikonowskiej o tym „strobo”…. szczęka mi opadła i koronki się wysypały.. dzienks:) i do zobaczenia

 8. A ja czytałem i nadal nie wiem. Mam sb-700 i ciągle nie wiem czy takie tryb posiadam oraz jak go odpalić. Nazywa się to jakos profesjonalnie bo googlałem bez rezultatów ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.